Služby

Testování forem

Pro Vaši lepší představu o parametrech Vaší výroby na novém stroji jsme schopni zajistit vyzkoušení Vaší formy u některého z našich referenčních zákazníků, ještě před samotným nákupem nového stroje.

Sklad náhradních dílů

Je Vám rovněž k dispozici náš lokální sklad náhradních dílů, kvalitně zásobený téměř všemi běžnými součástkami, což výrazně snižuje dobu odstávky Vašeho zařízení, v případě jeho poruchy.

Prodej náhradních dílů

Díky centrálnímu skladu náhradních dílů ve Šternberku nabízíme rychlou dodávku náhradních dílů. Centrální sklad je průběžně doplňován a každoročně zvětšován. Jsme schopni dodávat díly do 24hodin, jako jsou například topení, termočlánky, špice ale i šnek, uzávěrka, řídící sytém…

Školení

Společnost Vstřikovací systémy pro plast nabízí komplexní školení pro vaše zaměstnance prostřednictvím komplexního převodu know-how: Vy a vaši zaměstnanci se tak můžete kdykoli informovat, vzdělávat a školit efektivně, účelově a téměř jako v praxi, a to přímo u vás ve firmě, nebo v našem školícím středisku.

IMG

Roční kontroly strojů

Provádíme pravidelné roční kontroly strojů včetně jejich seřízení. Aby Vaše stroje správně fungovaly a dlouho vydrželi, je zapotřebí se o ně starat.

Revize

Zajišťujeme výchozí a pravidelné revize strojů a elektroinstalací dle nejnovějších norem.

IMG

Čistění olejů

Nabízíme pravidelné čištění olejových systémů strojů a zařízení za provozu. Rozsah čištění doporučíme na základě posouzení souboru provozních vlivů. Sledování stavu stroje pomocí sledování stavu oleje – zjištění obsahu prvků, laboratorní rozbory olejů a maziv, jeho další použitelnost, zařazení do třídy čistoty. Služby zahrnují vstupní kontrolu nových olejů, provozní zkoušky olejů, stanovení obsahu kovů a prvků či velikosti a množství nečistot a zařazení oleje do třídy čistoty.


Úvodní strana  | Služby